KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14345047
nr 1434 5047
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Mäster Pers gränd. Signerad. Olja på duk, 57x49, yttermått inklusive ram: 69x69 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:49:45
28/11 00:16:48